INDIVIDUAL LINE - Zaprojektuj swoje drzwi, my je wykonamy !

Przedstawiamy sprawdzonych partnerów, którzy podczas współpracy zdobyli nasze zaufanie:  EURO DOOR - INDIVIDUAL LINE - ZAPROJEKTUJ SWOJE DRZWI, MY JE WYKONAMY!

Wyjątkowa dla nas firma ze względu na możliwości modyfikacji wzorów drzwi oraz adaptacji swoich produktów dla potrzeb klientów. Pozwala to nam na realizacje indywidualnych projektów. Często nasi Klienci mają nietypowe wymiary drzwi i pragną czegoś więcej. Właśnie współpraca z EURO DOOR jest odpowiedzią na te potrzeby. EURO DOOR specjalizuje się w wykorzystywaniu przy produkcji - fornirów egzotycznych, szkła hartowanego i lakierów w pełnej palecie kolorystycznej a to oznacza ogromny wybór lakierów kryjących wg NCS i RAL.

Czytaj więcej...

No śmiało, przytul się! Fluffo- fabryka miękkich ścian.

Ściany w naszym otoczeniu są integralną częścią życia, dlatego warto dodać im niezwykłego charakteru. Innowacyjne rozwiązania, łączące w sobie emocje, design oraz doskonałe walory użytkowe stworzyła firma Fluffo. Polski producent oparł unikalność miękkich paneli na połączeniu designerskiej formy oraz właściwości wygłuszających. Panele z kolekcji Fluffo IZO pięknie zdobią wnętrze i jednocześnie pomagają odizolować je od zewnętrznych źródeł dźwięku. Odpowiedne warstwy materiałów sprawiają, że panele absorbują dźwięk oraz stanowią dla niego zaporę. Zarówno nie przepuszczają dźwięku do pomieszczenia, jak i nie wypuszczają go z niego. Są idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, gdzie za działową ścianą słyszymy sąsiada i przenosi się dźwięk między pomieszczeniami.

Czytaj więcej...