No śmiało, przytul się! Fluffo- fabryka miękkich ścian.

Exeo

Ściany w naszym otoczeniu są integralną częścią życia, dlatego warto dodać im niezwykłego charakteru. Innowacyjne rozwiązania, łączące w sobie emocje, design oraz doskonałe walory użytkowe stworzyła firma Fluffo. Polski producent oparł unikalność miękkich paneli na połączeniu designerskiej formy oraz właściwości wygłuszających. Panele z kolekcji Fluffo IZO pięknie zdobią wnętrze i jednocześnie pomagają odizolować je od zewnętrznych źródeł dźwięku. Odpowiedne warstwy materiałów sprawiają, że panele absorbują dźwięk oraz stanowią dla niego zaporę. Zarówno nie przepuszczają dźwięku do pomieszczenia, jak i nie wypuszczają go z niego. Są idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, gdzie za działową ścianą słyszymy sąsiada i przenosi się dźwięk między pomieszczeniami.

Ściany w naszym otoczeniu są integralną częścią życia, dlatego warto dodać im niezwykłego charakteru. Innowacyjne rozwiązania, łączące w sobie emocje, design oraz doskonałe walory użytkowe stworzyła firma Fluffo. Polski producent oparł unikalność miękkich paneli na połączeniu designerskiej formy oraz właściwości wygłuszających. Panele z kolekcji Fluffo IZO pięknie zdobią wnętrze i jednocześnie pomagają odizolować je od zewnętrznych źródeł dźwięku. Odpowiedne warstwy materiałów sprawiają, że panele absorbują dźwięk oraz stanowią dla niego zaporę. Zarówno nie przepuszczają dźwięku do pomieszczenia, jak i nie wypuszczają go z niego. Są idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, gdzie za działową ścianą słyszymy sąsiada i przenosi się dźwięk między pomieszczeniami.Szczególne przystosowane panele stały się popularne w wystroju firm i obiektów użyteczności publicznej. Znajdują także zastosowanie jako zagłówki do łóżek sypialnianych, czy hotelowych lobby. Miękkie panele ścienne Fluffo są nowością w Polsce i Europie. Indywidualnie dekorują przestrzeń i jednocześnie zapewniają wygodne oparcie. Starannie zaprojektowane, o przemyślanych kolorach kształtek, które po przyklejeniu obok siebie na ścianie tworzą fantazyjne wzory. Efekty łączenia między nimi są integralną częścią designu. Każdy wzór jest niepowtarzalny, dzięki czemu zawsze tworzy oryginalny design. Panele wykonane są z elastycznej pianki poliuretanowej, pokrytej charakterystyczną strukturą Fluffo, która w dotyku przypomina aksamit. Panel jest miły, miękki w dotyku i można zagłębić w nim dłoń.


Właściwości wygłuszające paneli zostały przetestowane w lutym 2014 roku w Laboratorium Akustycznym przy Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie. Efektem badań jest fakt, że panele Fluffo bardzo dobrze pochłaniają dźwięk. Fluffo, Fabryka Miękkich Ścian prezentuje innowację na rynku wnętrzarskim: miękkie, aksamitne w dotyku panele ścienne 3d. W ofercie Fluffo znajduje się 19 unikalnych wzorów w 52 kolorach.

Kategoria: