Kawałek historii EXEO

Od samego początku istnienia marki EXEO szukaliśmy współpracowników i dostawców oferujących nowoczesne rozwiązania wnętrzarskie. Jednym z nich była firma Loft Design System, z którą współpracujemy od tamtego okresu, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom ciekawe panele ścienne. Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tym dostawcą między innymi dlatego, że nie pozostaje w tyle za konkurencją. Wręcz przeciwnie, gdy konkurencja kopiuje jeden z ich pomysłów oni wychodzą z dwoma nowymi!

Można to świetnie przedstawić na przykładzie katalogów, które znakomicie się rozbudowały na przestrzeni 5 ostatnich lat. Poniżej zdjęcia pierwszego katalogu (z 2009 roku), kolejnego katalogu (czarnego), który funkcjonował jeszcze do jesieni ubiegłego roku oraz najnowszego katalogu Loft Design System z panelami model dekor 01 (Curves) na okładce.

W tym najstarszym było zaledwie 12 wzorów, wyłącznie w rozmiarze kwadratów o krawędzi 60 cm. W czarnym katalogu były już 24 modele. W najnowszym mamy do dyspozycji 29 różnych modeli standardowych paneli, do tego dekor imitujący cegiełkę (Trawertyn) oraz niesamowitą kompozycję o nazwie „Illusion”.

Od 2009 roku firma Loft Design System niezwykle rozwinęła swoją ofertę mocno inwestując również w kampanię reklamową za pośrednictwem programu „Dekoratornia”. Nic zatem dziwnego, że dziś firma Loft Design System ma taką renomę, że wiele osób nie chce nawet słyszeć o panelach innej firmy, a wielu przychodzi do nas z zapytaniem o panel z konkretnego odcinka programu „Dekoratornia”.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page
Kliknij i podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

POPULARNE SŁOWA KLUCZOWE:
exeo • Centrum Dekoracji • Wrocław •