Remont z aptekarską precyzją!

Celem właściwym naszej ostatniej inwestycji była transformacja pomieszczeń starej apteki na lokal usługowy firmy branży finansowej – Kredigo. Lokal umiejscowiony przy ulicy Szczytnickiej we Wrocławiu miał wyglądać schludnie i przytulnie, a jednocześnie nowocześnie i niestandardowo.

Przeprowadzany remont polegał na gruntownej przemianie całego wnętrza. Zajmowaliśmy się między innymi wyburzaniem starych i stawianiem nowych ścian, modernizacją instalacji sanitarnej oraz drobnymi przeróbkami instalacji elektrycznej. W zakresie naszych prac nie mogło oczywiście zabraknąć również malowania wnętrz farbami Majic oraz montażu cokołów (listew przypodłogowych).

Podczas wykonywania remontu odkryliśmy również cegłę, którą należało odpowiednio oczyścić i zaimpregnować. Kosztowało to oczywiście sporo pracy, którą musieliśmy wykonywać z niemal aptekarską precyzją, ale efekt końcowy jest niepowtarzalny i wyjątkowy, co mam nadzieję jest widoczne na prezentowanych zdjęciach.

Lokal został otwarty 21.07. br., a ponieważ jest to przestrzeń otwarta i ogólnodostępna zapraszamy do odwiedzenia tej realizacji, abyście mogli Państwo sami zobaczyć ogromny nakład pracy i piękny efekt końcowy.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page
Kliknij i podziel się z innymi!
Słowa kluczowe:,,,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

POPULARNE SŁOWA KLUCZOWE:
exeo • Centrum Dekoracji • Wrocław •