Szkolenie z efektów dekoracyjnych Antica Signoria

W dniu 13.11. br. odbyło się kolejne szkolenie z efektów dekoracyjnych zorganizowane specjalnie dla wykonawców, którzy współpracują, bądź chcą nawiązać współpracę z marką Exeo. Tym razem odwiedził nas przedstawiciel włoskiego producenta – firmy Antica Signoria, który zaprezentował technikę kładzenia na ścianie między innymi efektów takich jak: Chic, Chiffon, Plaisir czy Vertigo.

Frekwencja na szkoleniu przerosła nasze oczekiwania (24 osoby) i to pomimo, że nie informowaliśmy o tym, że dla uczestników przewidziano skromne upominki! Spora część wykonawców została wystarczająco zmotywowana do pojawienia się na szkoleniu pytaniami Klientów o ich umiejętność położenia danego efektu dekoracyjnego, co nas niezmiernie cieszy!

Każdy uczestnik szkolenia zostanie również wyposażony w stosowny certyfikat (opatrzony zazwyczaj hologramem) potwierdzający jego przeszkolenie i odpowiednie kwalifikacje, co z pewnością pozwoli im wydajniej konkurować na rynku zleceń z innymi fachowcami.

Certyfikaty

Jeżeli zatem – Drogi Czytelniku – jesteś wykonawcą, to serdecznie zapraszamy Cię do zgłoszenia swojej osoby, jako uczestnika kolejnego szkolenia z efektów dekoracyjnych, które być może uda nam się zorganizować jeszcze w tym roku!

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page
Kliknij i podziel się z innymi!
POPULARNE SŁOWA KLUCZOWE:
exeo • Centrum Dekoracji • Wrocław •